KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS avant caravan

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms avant caravan

POPIS

Riešenie určené pre výrobu bočných stien, podláh a striech obytných automobilov a karavanov.

avant caravan je určený pre výrobu rekreačných vozidiel. Zaisťuje maximálnu produktivitu a spoľahlivosť. Od 80. rokov predstavuje najlepšie riešenie na výrobu nielen bočných stien, podláh a striech obytných automobilov, prívesov a karavanov, ale aj panelov pre chladiarenské nákladné vozidlá. Rôzne typy 1, 2, 3, 4 a 5-osých operačných jednotiek, vŕtacích jednotiek a riešení prispôsobených na mieru uspokojí potreby všetkých zákazníkov a výrobných procesov. Stroj je k dispozícii aj vo verzii avant caravan GT pre panely široké až 3 500 mm.

VÝHODY

cms avant caravan

SPOĽAHLIVOSŤ A PRODUKTIVITA

S viac ako 100 obrábacími centrami nainštalovanými a fungujúcimi po celom svete je avant caravan štandardom nielen pre oblasť výroby karavanov a obytných prívesov, ale úspešne sa používa aj vo výrobe chladiarenských nákladných vozidiel. Je určený pre zákazníkov hľadajúcich automatizáciu, produktivitu a maximálnu spoľahlivosť.

cms avant caravan

NULOVÉ NASTAVOVANIE

Pracovný stôl Matrix, ktorý charakterizuje avant caravan, umožňuje znížiť čas potrebný pre nastavenie upínacieho systému na nulu. Každá prísavka môže byť nezávisle odomknutá alebo uzamknutá, čo umožňuje upnúť všetky typy panelov. Teraz +225% ďalších prísaviek.

cms avant caravan

MAXIMÁLNA KONFIGUROVATEĽNOSŤ

V priebehu rokov spoločnosť CMS navrhla a skonštruovala niekoľko operačných jednotiek, ktoré sa dajú použiť aj v združenom režime, čím sa skráti čas obrábacích operácií o 53%. 3, 4 a 5-osé hlavy a nová plávajúca operačná jednotka pre vykonávanie výrezov, ktorá eliminuje použitie drahých agregátov vyžadujúcich neustálu údržbu.

cms avant caravan

ROZMERY, NA KTORÝCH ZÁLEŽÍ

avant caravan umožňuje obrábanie panelov dlhších ako 13 metrov. Vďaka novému modelu avant caravan GT je možné obrábať aj v 5-osých režimoch panel širší ako 3 500 mm, všetko s plne automatizovaným priebežným riešením.

MULTIMÉDIA

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA