KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS ikon

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms ikon

POPIS

Vertikálne otočné stoly s dvojitou 5-osou operačnou jednotkou.

ikon je 5-osé obrábacie centrum pre obrábanie tvarov s dvoma vertikálnymi stolmi na spracovanie hliníka a kompozitných materiálov. Je vybavený jednou alebo dvoma horizontálnymi ovládacími jednotkami a zaisťuje vysokú produktivitu. ikon umožňuje operátorovi kompletne sledovať celú pracovnú oblasť.

VÝHODY

cms ikon

SILA A PRESNOSŤ

ikon je vybavený 2 vertikálnymi otočnými stolmi pre vybavenie a nakládku a vykládku obrobkov bez zastavovania a dvojitou 5-osou operačnou jednotkou pre súčasné obrábanie 2 obrobkov alebo kombinované obrábanie oboch jednotiek na obrobku veľkej veľkosti. Vysoký prevádzkový výkon, geometrická presnosť a spoľahlivosť aj pri najzložitejších operáciách obrábania vedú k jedinému výsledku: rýchlejšia výroba lepších výrobkov.

cms ikon

ABSOLÚTNA FLEXIBILITA

Obrábacie centrum pre obrábanie tvarov vybavené vertikálnymi otočnými stolmi sa vyznačuje mimoriadne kompaktnými rozmermi, ktoré sú o 41% menšie ako u bežných konfigurácií, čo umožňuje praktickú a nákladovo efektívnu inštaláciu vo všetkých výrobných kontextoch. Okrem toho sa nakládka a vykládka uskutočňuje mimo pracovný priestor čo umožňuje, aby bola prevádzka bezpečná a efektívna a aby sa ľahko integrovala do vysoko automatizovaných kontextov.

cms ikon

PRACH? NIE JE PROBLÉM

Stroj je možné doplniť plným krytom, ktorý neprepúšťa prach, triesky a hluk vytváraný počas obrábania a zaisťuje maximálnu bezpečnosť obsluhy stroja. Motorizovaný pás automaticky odstraňuje triesky, ktoré naň padajú vďaka špeciálnemu vertikálnemu tvaru stola stroja, zatiaľ čo špeciálne odsávacie otvory odsávajú prach.

cms ikon

VYROBIŤ VIAC A LEPŠIE: DNES AJ ZAJTRA

Pokročilý dizajn monoblokovej konštrukcie, ktorý je výsledkom výskumného centra CMS a prijaté technické riešenia zaručujú tuhosť a presnosť v priebehu času. Preto bude stálou vlastnosťou vašej výroby kvalitné konečné opracovanie a presnosť výrobkov.

TECHNICKÉ ÚDAJE

MODEL ROZSAH OSI PRACOVNÉ STOLY RÝCHLOSŤ ČERPADLO
[ mm ] [°] [ mm ] [ m/min ] [ °/min ]
X Y Z A C X-Y X Y Z A C
IKON 3600 2000 900 ±120 ±270 3100x1800x2 80 80 70 9000 9000 -
IKON DB (dvojitý most) 2400 (každý most) 2000 900 ±120 ±270 3100x1800x2 80 80 70 9000 9000 -

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

ikon_en

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA