KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS fxb

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms fxb

POPIS

Obrábacie centrum s pevným mostom a 3, 4 alebo 5 interpolovanými osami.

Obrábacie centrum s 3,4 alebo 5 interpolovanými osami špeciálne určené na vysokorýchlostné obrábanie veľkých kusov z ľahkých zliatin, kompozitných materiálov, impregnovaných vlákien, materiálov na báze piesku a dreva.

Benefity fxb:

  • silná, tuhá a veľmi presná mechanika
  • široká škála obrábacích jednotiek s možnosťou výmeny nástrojov
  • vysoká produktivita a nulové prestoje
  • voliteľné viaceré nezávislé operačné jednotky
  • produktivita a kvalita

VÝHODY

cms fxb

NADČASOVÁ KVALITA

Pokročilý dizajn konštrukcie stroja, ktorý je výsledkom výskumného centra CMS a prijaté technické riešenia, ako sú recirkulačné valčeky a mostová motorizácia, zaručujú tuhosť a presnosť v priebehu času. Preto bude stálou vlastnosťou vašej výroby vysoká kvalita a presnosť výrobkov v priebehu rokov.

cms fxb

VÝKON A PRODUKTIVITA

fxb môže byť vybavený jednou alebo viacerými pracovnými jednotkami s 3 alebo 5 osami a výkonom až 32 kW, aby bola zaistená maximálna efektivita v každom výrobnom prostredí. Všetky elektrovretená sú navrhnuté a skonštruované spoločnosťou SCM a sú výsledkom 30-ročným skúseností a neustálej inovácie. Široký sortiment umožňuje našim zákazníkom zvoliť si elektrovreteno, ktoré poskytuje ideálny krútiaci moment, výkon a rýchlosť pre ich výrobné požiadavky a tým zvyšujú produktivitu obrábacieho centra. Špecifické jednotky sú k dispozícii pre aplikácie ako je spracovanie stohovaných hliníkových fólií alebo pre laserové značenie hotových výrobkov.

cms fxb

360° KONFIGUROVATEĽNOSŤ

Séria fxb je k dispozícii vo viac ako 30 verziách s konfiguráciou jednoduchého alebo dvojitého stola a pracovný stôl je možné ďalej prispôsobiť najefektívnejším upínacím systémom pre individuálne výrobné požiadavky. Konštrukcia stroja umožňuje vysoko produktívnu správu, pretože je možné nakladať a vykladať materiál bez zastavenia stroja a získať úplný prístup k pracovným stolom pre obsluhu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

FXB Jeden stôl Dvojitý stôl
Veľkosť tabúľ od 1860x1560 mm do 3120x3120 mm (ostatné rozmery na vyžiadanie) od 2x(1260x1560) mm do 2x(3120x3120) mm (ostatné rozmery na vyžiadanie)
Pracovné jednotky 3,4, alebo 5-osé (k dispozícii konfigurácie s viacerými pracovnými jednotkami) 3,4, alebo 5-osé (k dispozícii konfigurácie s viacerými pracovnými jednotkami)
Elektrovretená 12 kw - 32 kw 12 kw - 32 kw

MULTIMÉDIA

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA