KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS mbb

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms mbb

POPIS

Obrábacie centrum s mobilným mostom s 3, 4 a 5 interpolovanými osami.

Obrábacie centrum s 3, 4 alebo 5 interpolovanými osami špeciálne navrhnuté pre vysokorýchlostné opracovanie veľkých panelov alebo dlhých a úzkych kusov z kompozitných materiálov, hliníka, sendvičov z rôznych materiálov.

Konštrukcia a pohybový systém (s vysoko presnými vedeniami a ozubenými tyčami) poskytujú vysoký prevádzkový výkon, geometrickú presnosť a spoľahlivosť pre vysokorýchlostné obrábanie, a to aj v prípade náročného obrábania.

VÝHODY

cms mbb

NADČASOVÁ KVALITA

Pokročilý dizajn konštrukcie stroja, ktorý je výsledkom výskumného centra CMS a prijaté technické riešenia, ako sú recirkulačné valčeky a mostová motorizácia, zaručujú tuhosť a presnosť v priebehu času. Preto bude stálou vlastnosťou vašej výroby vysoká kvalita a presnosť výrobkov v priebehu rokov.

cms mbb

VÝKON A PRODUKTIVITA

mbb môže byť vybavený jednou alebo viacerými pracovnými jednotkami s 3 alebo 5 osami a výkonom až 32 kW, aby bola zaistená maximálna efektivita v každom výrobnom prostredí. Všetky elektrovretená sú navrhnuté a skonštruované spoločnosťou SCM a sú výsledkom 30-ročným skúseností a neustálej inovácie. Široký sortiment umožňuje našim zákazníkom zvoliť si elektrovreteno, ktoré poskytuje ideálny krútiaci moment, výkon a rýchlosť pre ich výrobné požiadavky a tým zvyšujú produktivitu obrábacieho centra. Špecifické jednotky sú k dispozícii pre aplikácie ako je spracovanie stohovaných hliníkových fólií alebo pre laserové značenie hotových výrobkov.

cms mbb

360° KONFIGUROVATEĽNOSŤ

Každá výroba má špecifické potreby, ktoré si vyžadujú konkrétne riešenia. Pracovný stôl série mbb ponúka možnosť konfigurácie a prispôsobenia vo viac ako 20 rôznych typoch tak, aby pokryl všetky výrobné požiadavky. Pracovný stôl môže mať nasledujúce konfigurácie: pevný stôl, vákuový stôl, stôl s vákuovými prísavkami, stôl so zabudovanými valčekmi alebo stôl s mechanickými upínacími systémami.

cms mbb

ÚPLNÁ INTEGRÁCIA

Sériu mbb je možné nakonfigurovať na úplnú integráciu do výrobných liniek bez obsluhy, kde všetky pracovné fázy, od nakladania panelov, polohovania a upnutia, prebiehajú v plne automatickom režime. Umožňuje to nielen zavedenie najmodernejších technológií, ale aj extrémna spoľahlivosť obrábacieho centra, ktoré sa stáva rozhodujúcim prvkom v moderných výrobných systémoch.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Veľkosť panelov od 3500 x 1530 mm do 2750x9800 mm (ostatné rozmery na vyžiadanie)
Pracovné jednotky 3,4, alebo 5-osé (k dispozícii konfigurácie s viacerými pracovnými jednotkami)
Elektrovretená 12 kw - 32 kw

MULTIMÉDIA

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA