KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS br5

TEPELNE TVAROVACIE LISY

POPIS

Rad tepelne tvarovacích lisov BR5 od výrobcu CMS zahŕňa rôzne varianty zariadení pre kompletné uspokojenie potrieb zákazníkov v rôznych oblastiach:

Séria BR/5

zariadenie/lis pre tepelné tvarovanie plastových platní s manuálnym nakladaním - reprezentuje základné zariadenie pre celú oblasť trhu s využitím výhod viac ako 30 ročného technologického vývoja. Vysoká dôležitosť bola venovaná na jednoduchú výmenu a zmenu výroby, programovanie a diagnostiku. Obsluha pri stroji nemusí tým pádom byť expert na elektroniku, servis alebo programovanie. Hlavnými výhodami stroja sú robustnosť a tuhosť, jednoduchosť použitia a bezpečnosť. Výmena formy je taktiež rýchla a jednoduchá, nezaberie viac ako pár minút. Jednoduchý a kompletný riadiaci systém.

cms br5

Séria BR/5S

Riešenie pre automatické tepelné tvarovanie plastov. Séria BR/5S - zariadenie pre tepelné tvarovanie plastových platní s manuálnym alebo automatickým nakladaním - má úplne inovatívne riešenie pre nakladanie platní: Už viac nie je nutné zdvíhať celú paletu pre naloženie jednej platne. Naloženie, tvarovanie aj vyloženie hotového kusu sú vykoané automaticky. Rýchla výmena nástrojov, kompletný diagnostický systém, internetové pripojenie sú taktiež značné výhody pre užívateľa. Jednoduché a presné plohovanie platne, flexibilné automatické vyloženie dielca, hybridné hydraulické ovládanie formy.

cms br5

Séria BR/5CS

Linka pre tepelné tvarovanie plastových platní. Séria BR/5CS bola navrhnutá pre extrémne vysoký stupeň produkcie a prácu v plne automatickom režime bez zásahu obsluhy. V linke BR/5CS je cyklus nakladanie a tvarovania vykonávaný priebežne. Zvýšená kvalita aj kvantita produkcie. Zvýšené možnosti pre spätný odber. Rýchla a bezpečná výmena formy. Kontrola celého procesu výroby.

cms br5

Séria BR5 SPECIAL SPA

Séria BR/5 SPECIAL SPA - zariadenie pre tepelné tvarovanie plastových platní s manuálnym alebo automatickým vkladaním - je navrhnuté pre tepelnú formovanie veľkých plastových platní, ktoré nevyžadujú kontrolu priehybu. Jednoduché použitie a bezpečnosť. Nízkorozpočtové, ale veľmi kompletné riešenie.

cms br5

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA