KONTAKTUJTE NÁS HORE

riešenia pre čistenie wandres

ČISTENIE

wandres

POPIS

Wandres vyrába čistiace systémy s lineárnymi kartáčmi pre jednostranné alebo obojstranné čistenie povrchov dielcov, takisto aj odsávacie pištole a vákuové čističe pre špecifické odstraňovanie prachu z delikátnych komponentov a povrchov. V súčasnosti má Wandres množdtvo spokojných zákazníkov v automobilovom i elektronickom priemysle, rovnako ako aj u výrobcov a spracovateľov skla, plastov, papiera, tlače a nábytku.

Sword Brush BIX

Sword Brush je ideálnym riešením pre čistenie hladkých povrchov, akými sú nábytkárske a plastové dielce a platne, kovové polotovary alebo povrchy valcov. Jeho kompaktný tvar umožňuje jednoduché integrovanie do existujúcich dopravných systémov.

wandres

Combi Sword Brush Una X

Combi Sword Brush Una X je vhodné riešenie pre čistenie hladkých povrchov a panelov. Jeho nastaviteľný rám umožňuje vertikálne nastavenie Sword Brush kartáčov, napríklad pre manuálne nastavenie podľa hrúbky materiálu alebo ako opciu, nastavenie výšky pneumaticky alebo elektronicky.

wandres

Tornado Channel

Tornado Channel je ideálny na čistenie hladkých povrchov pomocou stlačeného vzduchu, napríklad pre čistenie drážkovaných nábytkárskych dielcov, priechodzích alebo nepriechodzích otvorov. Vzduchový prúd vytvorený buď rotáciou Tornado trysiek alebo pevnými Power tryskami odstráni spoľahlivo akékoľvek znečistenie z povrchu dielca.

wandres

Pred-čistenie stlačeným vzduchom

Pre potreby pred-čistenia môžu byť na vstupe do Sword Brush kartáčov namontované rôzne typy modulov pre pred-čistenie stlačeným vzduchom. Tieto moduly efektívne odstraňujú veľkú časť znečistenia z povrchov čistených materiálov, akými sú hladké povrchy, drážky, zahĺbenia a vŕtané otvory, s pomocou sofistikovanej ventilačnej technológie.

wandres

Robot Sword Brush BIR

Robot Sword Brush je ideálne riešenie pre čistenie komplexných komponentov s konkávnymi alebo konvexnými plochami, akými sú karosérie áut, plastové tvarované dielce pred lakovaním, potlačou alebo inou povrchovou úpravou.

wandres

Web Sword Brush WSB

WSB kartáč je ideálny pre čistenie rýchlo sa pohybujúcich filmov, napríkld pred potlačou, laminovaním alebo obracaním, a rovnako aj po pozdĺžnom strihaní a rezaní a orezávaní. Toto čistiace zariadenie môže byť použité tak pre papierové ako i kartónové fólie a aj pre delikátne plastové filmy.

wandres

Cevomat CVO

Cevomat čistí kovové filmy (fólie, kovové pásy,...) pred valcovaním, zrovnávaním alebo pred aplikovaním ochrannej fólie. Robustný ochranný pás obklopuje štyri Sword Brush kartáče, ktoré sú vertikálne nastaviteľné.

wandres

Evomat EVO

EVO čistace zariadenieje vhodné pre obojstranné čistenie galvanizovaných fólií, upravovaných fólií, tvarovaných alebo hliníkových fólií pred formovaním.

wandres

Čistiace zariadenie CF

Čistiace zariadenie CF je ideálne pre obojstranné čistenie hladkých povrchov: lamináty, panely, plastové platne, profilované panely. Zariadenie má vlastný dopravný systém.

wandres

Odsávacie pištole, Vákuový čistič, ...

Odsávacie pištole a Vákuový (Vac-Blast) čistič môžu odsávať suché a jemne mastné čiastočky nečistôt, abrazíva alebo malé piliny a špony z pracovných stolov a plôch. Sú vytvorené pre prácu pri práci na strojoch, inštaláciach a produkčných linkách.

wandres

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

Accord 50 fx.pdf

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA