KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS monofast eyeglass

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms monofast eyeglass

POPIS

monofast je nástupcom stroja SCM monoposto. Exkluzívny CMS systém na výrobu okuliarových rámov z acetátu a ľahkých zliatin, navrhnutý a vyrobený špeciálne pre optický priemysel a používaný najdôležitejšími výrobcami optiky. Vďaka vylepšenej flexibilite, jednoduchému použitiu a produktivite je monofast schopný automaticky generovať a spustiť bezobslužnú výrobu nového modelu iba za 4 hodiny a to na základe výkresu alebo vzorky. monofast je najvýkonnejším nástrojov pre výrobcov, ktorí chcú rýchlo reagovať a prispôsobovať svoje kolekcie neustálym zmenám a trendom na trhu.

Benefity stroja:

  • vizuálny vzhľad a funkčnosť
  • jednoduchosť programovania a obsluhy
  • vysoký stupeň automatizácie
  • výkon, produktivita a flexibilita
  • čistá prevádzka a ochrana životného prostredia

VÝHODY

cms monofast eyeglass

PLNE AUTOMATIZOVANÝ

Všetko je prepracované do detailov! Vysoká úroveň automatizácie a integrácia HW-SW robí zo stroja monofast najlepšie riešenie. Automatické nakladacie a vykladacie zásobníky, automatické naklápanie okuliarového rámu pre extrémne jednoduché opracovanie zo 6 strán. Maximálna ergonómia a bezpečnosť obsluhy na malom priestore.

cms monofast eyeglass

LEN JEDEN KLIK, ALEBO SKÔR JEDEN DOTYK!

Inovatívne rozhranie CMS Active s nápadnou dotykovou obrazovkou uľahčuje použitie stroja aj tomu najmenej skúsenému operátorovi. Kompatibilita so všetkými systémami CAD, diagnostika webu a denné správy o produktivite.

cms monofast eyeglass

NAJPOKROČILEJŠÍ OTOČNÝ ZÁSOBNÍK NÁSTROJOV NA TRHU

Vďaka výkonným vretenám a 16-miestnemu zásobníku nástrojov, ktorý eliminuje čas potrebný na výmenu nástroja na nulu, je zaručená maximálna flexibilita a produktivita. Možnosť správy uhlových prevodoviek umožňuje vykonávať obrábacie operácie, ktoré sú s tradičnými nástrojmi nemožné.

cms monofast eyeglass

NEUSTÁLE SA VYVÍJAJÚCE VYBAVENIE

CMS neustále pracuje na riešeniach na zlepšenie výrobného procesu. Viac a viac spoľahlivejšie upínacie zariadenia, ktoré vďaka inovatívnemu dizajnu zaisťujú lepšie uchytenie a finálnu kvalitu obrobku.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozmery neopracovaných pásov pre automatické nakladanie
Dĺžka Min / Max 130 mm / 210 mm
Šírka Min / Max 30 mm / 80 mm
Hrúbka Min / Max 3 mm / 16 mm

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

monofast_en

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA