KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS karat

CNC OBRÁBACIE CENTRÁ

cms karat

POPIS

Špičkový stroj pre obrábanie mechanických lôžok.

karat je obrábacie centrum s pevným mostom a 3, 4 a 5 interpolovanými osami. Je ideálnym riešením pre obrábanie mechanických lôžok pre tyče, pušky, poloautomatické zbrane, ťažké a ľahké zbrane, kde je vyžadovaná absolútna presnosť. karat spĺňa všetky výrobné potreby: najskôr sa vykoná prvotné obrábanie, potom sa získa mechanické lôžko a nakoniec sa opakuje séria operácií opätovného spracovania a sústruženia vonkajších povrchov. Obrobky spracované technologickým zariadením CMS vyzerajú v každom detaile dokonale a sú pripravené na ďalšie operácie ako dokončovacie práce a laserové gravírovanie.

  • bezobsluhové obrábanie s automatickým nakladaním a vykladaním
  • veľké množstvo nástrojov
  • skupina manipulátora s vysokou presnosťou a opakovateľnosťou
  • 2 alternatívne ovládacie jednotky zaisťujúce rýchlu výmenu nástrojov

Navrhnuté a implementované technológie CMS sa ukazujú ako ideálne riešenie pre priemysel, ktorý vyžaduje kombináciu všestrannosti, presnosti, vysokého tempa a úplnej automatizácie procesov vrátane zariadení na nakladanie a vykladanie obrobkov.

VÝHODY

cms karat

ŽIADNE KOMPROMISY

V konfigurácii pre zbrane dosahuje karat najvyššiu možnú produktivitu a kvalitu. Opracovanie mechanických lôžok tyčí, pušiek, poloautomatických zbraní a ťažkých a ľahkých zbraní. Až 4 operačné jednotky a 2 manipulátory, ktorí pracujú synchronizovane a bez kompromisov - doby cyklov znížené až o 53%.

cms karat

INTEGROVANÁ AUTOMATIZÁCIA

Bezobslužné obrábanie s automatickými nakladacími a vykladacími zásobníkmi, integrovaná kabína, dopravník pre odstraňovanie triesok, odsávacie otvory a ofukovače. Nič nie je ponechané náhode - ak chcete doplniť svoje obrábacie centrum robotom, nie je to problém.

cms karat

LEGENDA

Manipulátor, ktorý je už legendou. Precíznosť, opakovateľnosť a robustnosť vždy charakterizovali manipulátor CMS určený pre výrobu zbraní.

cms karat

VŽDY PRIPRAVENÝ: 24/7

Vysoko spoľahlivé komponenty, integrovaná zvukotesná kabína, ofukovače, špeciálne odsávacie otvory, snímače poškodenia obrobku, kamery a ešte oveľa viac. Všetko navrhnuté tak, aby ste čo najlepšie využili vaše výrobné možnosti.

MULTIMÉDIA

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA