Úvod | Výstavy

Marmomac

Vážení obchodní priatelia,

 

ako dodávateľ najmodernejších technológií pre opracovanie kameňa, žuly a mramoru pre SR a ČR, Vás  pozývame na 52.ročník výstavy MARMOMAC, ktorá je najväčším podujatím v EU zameraným na opracovanie kameňa, žuly a mramoru.

MARMOMAC 2019 sa bude konať počas dní

25.– 28.septembra 2019 na výstavisku vo Verone (ITA).

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu na stánku nášho dodávateľa CMS Brembana, kde budete môcť vidieť najnovšie CNC technológie na opracovanie kameňa.

 

V prípade, že sa zúčastníte danej výstavy a mali by ste záujem o osobné stretnutie na stánku CMS alebo len chuť na výbornú kávičku, prosíme Vás o spiatočnú odpoveď alebo nás kontaktujte aj priamo počas výstavy na našich číslach, prípadne na čísle +421(0)905 759200. V takomto prípade radi pre Vás zabezpečíme aj voľné vstupy na toto podujatie.

 

 

Vitrum Milano 2019

Vitrum_logo_2015

Vážení obchodní priatelia,

 

ako dodávateľ najmodernejších technológií pre opracovanie skla pre SR a ČR Vás pozývame na najväčšiu výstavu v EU zameranú na opracovanie skla VITRUM 2019, ktorá sa bude konať počas dní

01. – 04.októbra 2019 na výstavisku Rho Fiera v Miláne (ITA).

LIGNA HANNOVER 2019

ligna

Vážení obchodní priatelia,

ak chcete vidieť najnovšie trendy v oblasti technológií pre spracovanie dreva, poznačte si už dnes do kalendára dátum 27.-31.mája 2019.

Bližšie informácie Vám prinesieme už čoskoro, ak však už teraz máte otázky ohľadom tejto výstavy, radi Vám ich zodpovieme.

Holzhandwerk

Vážení obchodní priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na spojenú výstavu HOLZ-HANDWERK + FENSTERBAU 2018, ktorá sa bude konať v Norimbergu počas dní 21.-24.3.2018.

Počas konania tejto výstavy Vám budeme k dispozícii na stánkoch našich dodávateľov.

Glasstec

Logo_Glasstec2016

Vážení obchodní priatelia,

 

ITALCOMMA Slovakia, ako dodávateľ najmodernejších technológií pre opracovanie skla pre SR a ČR, Vás pozýva na najväčšiu výstavu v EU zameranú na opracovanie skla GLASSTEC, ktorá sa bude konať počas dní

20. – 23. septembra 2016 na výstavisku v Düsseldorfe (GER).

Copyright © ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - drevoobrábacie stroje, technológie pre opracovanie skla, plastov a kompozitov, hliníka a kameňa
Italcomma Morávia, spol. s r.o. - dřevoobráběcí stroje - zastúpenie pre Českú republiku