Notice: Undefined index: pathId in /var/www/domains/data/italcomma.sk/home/public_html/index.php on line 199 striekaci automat Superfici Compact
Compact 3 R
Superfici

Striekací automat Compact 3 R

Striekací automat s dvoma pohyblivými ramenami COMPACT 3 R poskytuje všetky výhody automatického striekania a robí ich dostupnými aj pre malé a stredné podniky. V striekacej linke je striekací automat Compact doplnený rýchlymi a výkonným sušiacim systémom, prípadne doplneným o UV sušiaci tunel POLIEDRA pre 3D vysušovanie opracovaných dielcov.

video
Výhody


●  garantovaná kvalita produkcie vďaka aplikácii v dvoch krokoch dosiahnutých dvoma poyhblivými ramenami a pretlakovou kabínou so systémom dvojitej filtrácie pri nasávaní vzduchu a veľkej filtračnej streche nad celou kabínou.

jednoduché použitie a stálosť kvality produkcie dosiahnutej vďaka softwaru OPTISPRAY, ktorý kontroluje parametre striekania.

redukované výrobné náklady jednotka pre rekuperáciu laku dosahuje vynikajúce čistenie pásu a možné znovu použitie laku zozbieraného rekuperačným systémom.

Technické údaje:
 

COMPACT  3 R

Pracovná šírka

1300 mm.

Max.hrúbka dielca

 90 mm.

Pracovná výška

900 mm.

Rýchlosť pohybu pásu

 2 : 6 m/min

Dopravný systém

plastový pás s rekuperačnou jednotkou laku

Elektronické riadenie

 PLC alebo PC (ako opcia)

 

Copyright © ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - drevoobrábacie stroje, technológie pre opracovanie skla, plastov a kompozitov, hliníka a kameňa
Italcomma Morávia, spol. s r.o. - dřevoobráběcí stroje - zastúpenie pre Českú republiku